Kontakt  

ul. Żabia 6
18-400 Łomża
tel. 086 216 63 61

Posiadamy nagrodę wiarygodności Eurocertyfikat 2006


www.eurocertyfikat.pl   Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych prowadzi działalność od roku 1989. Od tego czasu przeszła szereg procesów rozszerzających jej strukturę oraz zakres oferowanych usług wypracowując sobie renomę pod względem rzetelnośći i fachowości.

   Firma zajmuje się działalnością związaną z obsługą przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych w zakresie instalacji elektrycznych i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 15kV, obejmującą kompletację dostaw oraz wykonawstwo, konserwację urządzeń oświetlenia ulicznego. Wieloletnia praktyka sprawiła, że dopracowaliśmy nasze metody działania i obecnie stosujemy techniki pracy i urządzenia na najwyższym poziomie.

   Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać dowolne i kompletne instalacje elektryczne, stosując przy tym indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując sie dokładnie do jego potrzeb i oczekiwań.

   Nagroda EuroCertyfikat Wiarygodności Firmy otrzymany przez naszą firmę to najlepszy dowód na sprawną pracę i zadowolenie zleceniodawców z jej wykonania. Uzyskana nagroda potwierdza doskonałą jakość oferowanych przez firmę usług, jej wiarygodność oraz dbałość o Klienta.

   Mamy nadzieję, iż strona www, którą Państo teraz oglądają sprawdzi się jako przejrzysta wizytówką naszej firmy, a także ułatwi nam wzajemną współpracę.

 
   
 
© Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych, design: Atmax.pl, 2006-2007